Krzywaczka 991 | tel +48 12-444-54-54 | gsm +48 60-939-73-85

 

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu i dlatego uroczystość ta powinna pozostać w pamięci jako jedyna i niepowtarzalna. Z myślą o tym szczególnym wydarzeniu Hotel Komfort*** przygotował dla Państwa bogatą ofertę weselną. Przestronna sala bankietowa pozwala na organizację przyjęcia weselnego do 150 osób. Sala – klimatyzowana, gustowna, utrzymana w ciepłej i jasnej kolorystyce.

Dajemy Państwu możliwość wyboru jej aranżacji – z wykorzystaniem stołów prostokątnych. Z przyjemnością podejmiemy się organizacji tak ważnej uroczystości, wsłuchując się we wszystkie Państwa uwagi i sugestie dotyczące scenariusza imprezy oraz menu. Mając na uwadze różnorodne potrzeby i oczekiwania przygotowaliśmy kilka wariantów menu weselnego.

Hotelem Komfort*** rozpoczniecie Państwo nowy etap życia w niepowtarzalnym stylu.

Nasza sala

Sala bankietowa proponowana przez hotel, posiada parkiet taneczny i jest w pełni klimatyzowana. Gwarantuje to wyśmienitą zabawę z pełną swobodą poruszania się. Jesteśmy w stanie pomieścić maksymalnie 150 osób.

Hotel Komfort ***

w prezencie od hotelu nowożeńcy otrzymują pokój wraz ze śniadaniem.

                                                            Oferujemy atrakcyjne ceny noclegu dla gości weselnych z śniadaniem.

Zapraszamy także do organizacji bankietów, wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych (studniówki, komunie, chrzciny, rocznice ślubu, imieniny). Dopełnimy wszelkich starań aby spotkanie w naszym hotelu było niezapomnianym przeżyciem!

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z recepcją hotelu.

odwiedź nasZ hotel

  • Krzywaczka 991, 32-442 Krzywaczka
  • krzywaczkahotel@gmail.com
  • 12-444-54-54
  • 609-397-385